Kake Make entsüklopeedia

raamatukaas

Oma lihtsa formaadi poolest sobib raamat hästi kasutamiseks algklassides. Käsitletud teemade ring on lai. Alustuseks räägitakse kõige lähemast – sellest, mis puudutab inimest ennast, tema keha, tervist, suhteid teiste inimestega ja tegevusi nagu elukutsed ja hobid. Lisaks on vaatluse all meid ümbritsev keskkond. Seejärel jagatakse teadmisi ja huvitavaid fakte taimedest ja loomadest. Raamatu lõpetavad peatükid planeet Maast ja teistest taevakehadest.

Tekst on hästi liigendatud ja sõnastuselt jõukohane ka väiksematele lugejatele. Teksti täiendavad humoorikad ja rõõmsad pildid. Tore, et väikesed Kake Make lugude fännid saavad lisaks mõnusale lugemisele oma lemmikuga koos ka maailma asjades targemaks.

Ilmunud: Pegasus, 2017
Illustreerinud: Lina Žutautė