Lou Peacock „Karl kahevahel“

Karl on poiss, kellele ei meeldi valida. Ometi peab ta iga päev valikuid tegema. Hommikul on mureks, mida selga panna – kas täpilised või triibulised püksid? Minna õue hoopis püksata? Päeval seisab ta jälle valiku ees, kas süüa šokolaadi- või vanillijäätist? Jääda pika viivitamise pärast hoopis jäätiseta? Ja öösel – kas jätta magamisajaks tuli põlema või see ära kustutada?

Sünnipäeva saabudes ei oska Karl enam üldse valida kõigi üliheade kingiideede vahel. Poisi päästab kimbatusest koerte varjupaiga kuulutus. Ta otsustab sünnipäevakingituseks võtta koera. Aga missuguse? Suure või väikese? Musta või valge? Puhevil või kohevil? Õnneks valib õige koer ise Karli ja aitab edaspidi tal kergemini valikuid teha.

Värvikad humoorikad illustratsioonid toetavad ja täiendavad teksti suurepäraselt. Tore ettelugemise- ja pildivaatamise raamat. Eriti soovitatav väikestele ja suurtele koerasõpradele.

Ilmunud: Kirjastus Koolibri 2021
Illustreerinud: Nicola Slater